НОВИНИ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

За тиждень вуглепром зжер третину мільярду: нові здобутки Юри Єнакієвського та Єфремова

18 Липня 2011

Державні підприємства вугільної галузі з 5 по 11 липня за результатами тендерів уклали угоди на придбання товарів та послуг на суму 314,55 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

На тендерах держпідприємств «Свердловантрацит» і «ДВЕК» підряди на суму 14,79 млн грн. отримало ТОВ «Енергооптторг», яке з початком інвестування групою Рината Ахметова цих об’єднань у 2010 році отримує від них найбільші контракти.

ПП «Укрстандарт 2009» отримало 6,24 млн грн. на тендері ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» за 900 комлпектів аркового кріплення. Фірма через ланцюжок засновників контролюється ВАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Нові технології», однією з ключових компаній в вугільній групі народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко.

ТОВ «Індекспром», що контролюєть сім’єю голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, продало ДП «Свердловантрацит» вузли до машин та устаткування для добувної промисловості та будівництва на суму 2,69 млн грн. Таким чином здобутки єфремівських компаній з початку 2011 року склали 1 396,27 млн грн.

ДП «Орджонікідзевугілля» за 77,05 млн грн. придбало залізобетонну затяжку, послуги з технічного обслуговування і ремонту котлів центрального опалення, устаткування, радіатори та котли центрального опалення, послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електричних двигунів, генераторів та трансформаторів, вузли до насосів, кабель у ТОВ «Агрострома», ПМП «Донбасс-95», ТОВ «ТБ «Енергія», ТОВ «Донбаська насосна компанія», ТОВ «Донбас УкрРемонт», ТОВ «НВФ «Лугелектроремонт», ТОВ «Донсервісцентр», ТОВ «Виробниче об’єднання Екоенергобуд», ТОВ «Асконт», ТОВ «Компанія «Енергостат».

ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» за 62,14 млн грн. придбало вузли до машин та устаткування для добувної промисловості, гумові паси, підіймальне устаткування, насоси для рідин, збірно-розбірні металеві споруди, гарячекатані профілі, прутки, плоский прокат у ТОВ «Д-Промбуд», ТОВ «Дон-ВТА», ТОВ «Хортиця», ПП «Укрстандарт 2009».

ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» за 54,27 млн грн. придбало гідравлічні та пневматичні двигуни та силові установки, підіймальне та такелажне устаткування, кріпильні засоби, послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту машин та устаткування для добувної промисловості, системи постачання електровозів СІЄ-120 РП, вузли та деталі для автомобілів, чотири автомобілі ГАЗ-32213-288, ручні сільськогосподарські інструменти, інші пластмасові вироби у ТОВ «Енергооптторг», ТОВ «Укртехпоставка», ТОВ «Юні-Групп», ТОВ «Волнес», ТОВ «НВП «Пласт», ТОВ «Вуглекомплекс-2», ТОВ «Вугілля України», ТОВ «ВКФ «Електронтехсервіс ЛТД», ТОВ «Донтехбат-2008», ТОВ «Укртехпоставка», ТОВ «Востокспецсервис».

ДП «Свердловантрацит» за 26,87 млн грн. замовило дозуючі бункери з ваговим завантаженням, вузли до машин та устаткування для добувної промисловості, трубопроводні фітинги, капітальний ремонт дошкільноих навчальних закладів «Теремок» та «Буратіно» у ПАТ «Свердловський завод гірничо-шахтного обладнання», ТОВ «Енергооптторг», ПП «Строй-Експо», ТОВ «Донпромпоставка», ТОВ «Донецько-Курахівський механічний завод», ТОВ «Індекспром», ТОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління м. Свердловськ».

ДП «Артемвугілля» за 21,03 млн грн. придбало послуги з технічного обслуговування та перезарядження вогнегасників ВВШ-9, вироби з дроту у ПАТ «Макіївський завод «Факел», ТОВ «Укрдонсталь».

ДП «Макіїввугілля» за 11,20 млн грн. придбало послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту машин та устаткування для добувної промисловості та будівництва, конвеєрні гумово- тросові стрічки у ПрАТ «Красноармійський машинобудівний завод», ТОВ «Олвін-Сервіс».

ДП «Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 5,48 млн грн. замовило проектні роботи з коригування проектів ліквідації шахт «Нова», Олександр-Захід», ш. ім. Артема, «Жовтнева», «Шахтарська», «Кіровська», фізичну ліквідацію будівель та споруд шахти «Постніківська» у ДП «Дніпродіпрошахт», ТОВ «Доншахтоспецстрой», ПАТ «Дондіпрошахт».

ДП «Шахтарськантрацит» за 4,85 млн грн. придбало взуття, кабель, гумові труби у ТОВ «Українська промислова компанія» КРОК», ТОВ «МПКА-Україна», ТОВ ТПК «НАК».

ДП «Львіввугілля» за 4,51 млн грн. придбало вузли до машин та устаткування для добувної промисловості, трансформатори, зарядні станції у ТОВ «Волнес», ТОВ «Донелектрообладнання», ТОВ «ТДС-Плюс», ТОВ «Завод низьковольтної апаратури «Лідер Електрик».

ДП «Красноармійськвугілля» за 3,04 млн грн. придбало підшипники кочення, інші інструменти у ІП «ТД ЄПК-Запоріжжя», ТОВ «Інтерпідшипник-Донецьк», ТОВ «Прикарпаття».

ДП «Луганська обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 2,89 млн грн. придбало послуги з забезпечення охорони навколишнього середовища по проекту ліквідації шахти «Бежанівська», послуги сумісного контролю відбору проб та хімічний аналіз проб вугілля у ДП «Енергосфера» Російського ТОВ НПО «Енергосфера», ДП «Укрвуглеякість».

ДП «Дзержинськвугілля» за 0,73 млн грн. придбало підіймальне та такелажне устаткування у ТОВ «ДЕМЗ».

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ