- НАШІ ГРОШІ - http://nashigroshi.org -

Соратник горілчаного магната відбудує каналізацію в Запорізькій області за 17 мільйонів

Опублікував admin 08.07.2011 @ 8:55 am в НОВИНИ | No Comments

Управління капітального будівництва запорізької облдержадміністрації за результатами тендерів 1 липня уклало угоди з ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Аквілон» на реконструкцію каналізаційних колекторів в двох райцентрах Запорізької області на загальну суму 17,5 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В місті Гуляй-Поле фірма відремонтує самопливний каналізаційний колектор насосної станції КП «Комунсервіс» за 7,15 млн грн. В місті Токмак – каналізаційний колектор від вул. Куйбишево до вул. Пролетарська за 10,36 млн грн.

Директором та засновником ТОВ «ВБК «Аквілон» є Михайло Северин, відомий також, як один з засновників благодійного фонду «Патріот Запоріжжя» [1], президентом якого є власник ТМ «Хортиця» Євген Черняк.

Після зміни влади в 2010 році Черняк та його партнери витримали інтенсивні перевірки податкової адміністрації та прокуратури.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ: http://nashigroshi.org

URL статті: http://nashigroshi.org/2011/07/08/soratnyk-horilchanoho-mahnata-vidbuduje-kanalizatsiyu-v-zaporizkij-oblasti-za-17-miljoniv/

URLs in this post:

[1] один з засновників благодійного фонду «Патріот Запоріжжя»: http://www.patriotzp.org/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=13&Itemid=48

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ. All rights reserved.