НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Кому в Україні жити добре: послам відремонтують квартиру на Майдані за мільйон, фарш від «Bosch»

05 Липня 2011

КП «Генеральна дирекція Київської міськради з обслуговування іноземних представництв» за результатами тендеру 14 червня уклало угоду ПП «Квазар-1» на капітальний ремонт квартири №7 по вул. Софіївська, 1 в Києві. Роботи вартістю 1,16 млн грн. мають бути виконані до серпня 2011 року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Квартира знаходиться в будинку, який виходить на майдан Незалежності. Нерухомість в цьому районі одна з найдорожчих в Києві.

Ремонт передбачає повний демонтаж існуючого улаштування квартири з подальшим оздобленням високоякісними матеріалами, у тому числі венеціанську штукатурку, обклеювання стін шпалерами на тканинній основі, паркет і гранітокерамічне покриття підлоги в коридорі і на балконі.

Також ремонтники мають обладнати квартиру технікою Bosch, або аналогами виробництва країн Євросоюзу. Серед іншого необхідно встановити посудомийну машину, кава-машину, духову шафу, пральну машину, витяжку, газову варильну поверхнею, холодильник, кондиціонери. (Весь перелік робіт тут).

Як повідомили в Гендирекції, квартира знаходиться в комунальній власності і перебуває в господарському віданні КП «Генеральна дирекція Київської міськради з обслуговування іноземних представництв». Квартира була придбана у фізичної особи в 1993 році. З часу придбання квартира використовувалась для тимчасового проживання персоналу дипломатичних представництв іноземних держав в Україні. Раніше тут жили посол Індонезії з родиною, співробітники посольств Франції, Угорщини, Чехії, Польщі, Росії.

«За час експлуатації квартира зазнала фізичного зносу, внутрішні інженерні мережі стали все частіше вимагати ремонту, виникла реальна загроза залиття квартир, розташованих поверхами нижче, технічний стан квартири вже не відповідав вимогам, які пред’являються до помешкань, призначених для проживання дипломатів. […] Після проведення ремонтних робіт зазначена квартира буде і надалі використовуватись… для тимчасового проживання персоналу дипломатичних представництв іноземних держав», – повідомила Гендирекція.

Ремонтна компанія «Квазар-1» заснована сумчанкою Галиною Пінькас. В «Українській академії банківської справи НБУ» (Суми) вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук по темі «Особливості класифікації державних закупівель». Директором компанії є Олександр Пінькас, власник ВАТ «Сумське управління механізації будівництва і автотранспорту».

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ