НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Бойко придумав нову версію завищення ціни бурової установки. Це вже не вертольоти

06 Червня 2011

Закупівля «Чорноморнафтогазом» бурової установки за високою ціною спричинена її комплектацією.

Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко програмі «Знак оклику» каналу ТВі.

«Ви колись машину купували? – так. Купували, так? Знаєте, що таке базова комплектація?  Так.  Знаєш? А знаєш, що таке машина з кондиціонером, з коробкою автомат, вона коштує дорожче, чи дешевше?  Дорожче», – заявив Бойко.

«От порівняйте.  Тобто в комплектації вишка коштує на 150 мільйонів дорожче, ніж базова?  А хто сказав на 150 мільйонів? Це ви сказали! Це не я» – підкреслив міністр.

Інший відповідальний за проведений тендер – керівник НАК «Нафтогаз» Євген Бакулін розповів  «Знаку оклику!» за що саме переплачено:

«Там же до вишки йде ще ціла низка заходів, послуг і устаткування, які йдуть додатково… Тим більше, що вишка знаходиться в Сінгапурі, її ще сюди потрібно направити», – заявив він.

«А для того, щоб доставити її треба підготувати, випробувати, тут установити і запустити в роботу… Ми ж не можемо взяти якесь устаткування, яке не може тут працювати, ви ж це прекрасно розумієте», – сказав Бакулін.

Як відомо, «Дзеркало тижня» оприлюднило інформацію про те, що державна компанія «Чорноморнафтогаз» придбала сінгапурську бурову установку за завищеною на $150 млн ціною через британську фірму, яка перемогла у тендері.

У відповідь міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко назвав матеріал замовним і розповів про вертольоти, які нібито закуплені разом з установкою.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ