НОВИНИ

22.01.2018
21.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Бойко хоче знайти замовників статті про установку за 250 мільйонів

31 Травня 2011

Міністр енергетики Юрій Бойко вважає замовним матеріал про закупівлю «Чорноморнафтогазом» самопідйомної плавучої бурової установки і просить СБУ з`ясувати, хто замовник.

«Це чиєсь замовлення. Ми зараз попросили СБУ, щоб з`ясували, хто замовник… Це заказуха – сто відсотків», – прокоментував Бойко матеріал, опублікований у газеті «Дзеркало тижня. Україна».

Він припустив, що замовлення могло бути викликане бажанням зірвати терміни початку видобутку Україною нафти і газу на Чорноморському шельфі.

«Прихід платформи у Чорне море, яка може бурити на глибині понад 100 метрів, – це реальна зміна всієї геополітичної ситуації. Це насправді реально початок великого видобутку (нафти і газу) на Чорному морі. Насправді це дискредитація, щоб вона не доїхала, наприклад», – цитує Бойко УНІАН.

Коментуючи інформацію, висловлену в публікації, Бойко не виключив, що установка може коштувати близько 250 мільйонів доларів, проте ця сума не враховує додаткових витрат.

«Насправді там вартість установки може бути 250 мільйонів, але там же не врахована вартість ні вертольотів рятувальних, ні кораблів, а це додаткові гроші… З боку виглядає ефектно», – зазначив він.

«З одного боку, 400 мільйонів, з іншого – 250. А всі запчастини і додаткове обладнання вони забули приписати. Я роблю з цього висновок, що це заказуха. Ніхто не розбирався детально, а просто (все бути зроблено), щоб розгорнути скандал і зупинити процес», – сказав Бойко.

Він також повідомив, що транспортування платформи проходитиме через Босфор і може зайняти ще 3 місяці.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ