НОВИНИ

23.01.2018
22.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Скандальна фірма друзів Табачника заробить 2 мільйони на вікнах для Добкіна (поновлено)

24 Травня 2011

Обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство «Держпром» м.Харкова за результатами тендеру 17 травня уклало угоду вартістю 2,19 млн грн. на роботи з капітального ремонту віконних блоків в адміністративній будівлі Харківської облдержадміністрації по вул. Сумська, 64. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи до кінця 2011 року виконає  ТОВ «Модерн-ХХІ», яке минулого року займалось заміною вікон у будівлі «Держпрому».

17 травня також була укладена угода на капремонт покрівлі та внутрішніх приміщень у будинку «Держпром». Роботи на суми 1,18 млн грн. виконає ТОВ «СК «Лувр».

Нагадаємо, що минулого року фірма «Модерн-ХХІ» потрапила до двох скандалів.  Спершу – стосовно продажу за завищеними цінами вікон для «Мистецького арсеналу». Тоді міністр Володимир Яцуба повідомив, що квадратний метр вікна коштував 1000 $, хоча на ринку така ж продукція була вчетверо дешевшою.

Згодом  «Модерн-ХХІ» потрапила у скандал у так званій «справі Мокіна». Тоді ректор Вінницького національного технічного університету Борис Мокін у відкритому листі звинуватив Міністерство освіти в тому, що воно не підписувало з ним контракт, оскільки ректор не перерахував 59 000 грн благодійного внеску на рахунки «Модерн-ХХІ» для закупівлі  вікон для Міносвіти.

За даними ЗМІ, співвласником «Модерн-ХХІ» є Сергій Калмиков, давній бізнес-партнер Олександра Кагановського – зятя покійного Євгена Кушнарьова. Нагадаємо, що Кушнарьов і міністр освіти Дмитро Табачник були друзями.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, 20 травня на вулицях Харкова та області з’явилися 10 бігбордів з оновленим переліком підприємств, які виплачують своїм працівникам заробітну плату нижче встановленого державою мінімального рівня. На «дошки сорому» цього разу потрапили 15 підприємств, у том числі ТОВ «Модерн-ХХІ».

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.01.2018
22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ