НОВИНИ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Фірма Януковичів отримала мільярд з держбюджету

27 Квітня 2011

Асоціація «ФПФП «Донбаський розрахунково-фінансовий центр» (ДРФЦ) виграла тендери держпідприємства «Вугілля України» на загальну суму 949,32 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Угоду на придбання вугілля у приватної компанії за результатами тендеру укладено 19 квітня. Обсяг партії не вказано.

Серед співвласників Асоціації є ТОВ «СПС-груп», засновноване Олександром Юрченко. Він відомий як співзасновник фірми, що володіє кінотеатром «Зоряний», де кілька років базувався штаб Партії регіонів. Також Юрченко є співзасновником ТОВ «Дім мисливця», ТОВ «Дом лесника», благодійного фонду «Відродження України», які приймали участь у відводі земельних ділянок під резиденцію Віктора Януковича «Межигір’я».

Також до створення Асоціації причетний Михайло Добнєв. Він також є співзасновником ТОВ «Веспром» – фірми, на яку, за даними ЗМІ, було оформлено яхту (нині її продано) старшого сина Януковича «Центуріон». Другим співзасновником «Веспрому» є Олександр Колесник, відомий як «технічний» засновник фірм Олександра Януковича, старшого сина президента. Наприклад ТОВ «Українсько-інвестиційний союз», що будує яхт-клуб, рекреаційний комплекс та реставрує історичні будинки на набережній в Балаклаві. В останній фірмі у Колесника доля 40 грн., у Олександра Януковича – 4 млн.

Понад 50% статутного капіталу Асоціації «ДРФЦ» минулого року було оформлено на ТОВ «ДРФЦ», яке засновано кіпрською фірмою Blodwyn enterprises limited. На ТОВ «ДРФЦ» минулого року було оформлено контроль над ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Калінінська», ТОВ «ЦЗФ «Узлівська», ТОВ «Донбаський збагачувальний комбінат».  Директором ТОВ «ДРФЦ» є депутат Донецької облради від Партії регіонів Олексій Мотін, який був директором Асоціації «ДРФЦ» до середини минулого року.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ