НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

«Укртелеком» заплатить Платіні 6,5 мільйонів євро за змінення бренд-асоціацій. Бо футбол в 2 рази популярніший серіалів

18 Квітня 2011

ВАТ «Укртелеком» подав до Міністерства економіки обґрунтування закупівлі права на визнання «Національним спонсором УЄФА Євро-2012™». Вартість закупівлі, яка здійснюється коштом компанії, складає 6,50 млн євро. Строком дії спонсорства визначено квітень 2011 – грудень 2012. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

«Укртелеком» було визначено кандидатом на отримання цього статусу під час офіційної зустрічі за участі представників УЄФА, яка відбулась влітку 2010 року під головуванням віце-прем’єр-міністра Бориса Колеснікова. УЄФА, якому належать всі права щодо просування, реклами, трансляції та продажу, а також інші комерційні права стосовно фінального турніру Чемпіонату Європи, погодився призначити ВАТ «Укртелеком» Національним спонсором та надати пакет ексклюзивних (в телекомунікаційній категорії) маркетингових та інших комерційних прав та можливостей для їх реалізації на території України під час Євро-2012.

«Укртелеком» має реалізувати  комплексні телекомунікаційні рішення щодо будівництва на всіх об’єктах, де проходитимуть заходи Євро-2012, телекомунікаційної інфраструктури згідно з вимогами УЄФА: створити локальні комп’ютерні мережі та глобальну мережу для УЄФА Євро-2012™, мережі трансляції та збереження відеоінформації; централізовану систему управління, моніторингу та контролю якості обслуговування для всіх телекомунікаційних послуг; встановити сучасне телекомунікаційне обладнання; забезпечити організаторів, учасників, представників ЗМІ та вболівальників всіма сучасними телекомунікаційними послугами високої якості (фіксований голосовий та факсимільний зв’язок, телеконференцзв’язок; мобільний зв’язок, швидкісний доступ (фіксований та мобільний) до Інтернет; забезпечити підтримку клієнтів (за допомогою контакт-центру), сервісну підтримку тощо.

ВАТ «Укртелеком», поряд з іншими спонсорами, буде постійно представлений у різних проявах, отримає можливість використання потужних медіа-ресурсів, задіяних у висвітленні заходів з підготовки та проведення в Україні Євро-2012, для подальшого просування своїх послуг (використання офіційної символіки  УЄФА Євро-2012™; розміщення реклами своїх послуг у місцях проведення заходів Євро-2012; участь у спеціальних ТВ-програмах та офіційних заходах, присвячених Євро-2012; розміщення роликів та заставок під час ТВ-трансляцій матчів, рекламне представлення при проведенні роудшоу, спільних PR-кампаній, розміщення внутрішньої та зовнішньої реклами на стадіонах та інших місцях проведення заходів Євро-2012, в Інтернет, друкованих ЗМІ, у рекламній та рекламно-сувенірній продукції тощо).

«Можливості, що відкриваються в рамках такого співробітництва, в цілому не мають аналогів в Україні, що особливо важливо для бренду «Укртелеком», який поки що  знаходиться в процесі створення бренд-асоціацій», – йдеться в обґрунтуванні.

Співробітництво ВАТ «Укртелеком» з УЄФА дозволить товариству:

– суттєво виділитися серед інших гравців високо конкурентного телекомунікаційного ринку;

– отримати вигідні бренд-асоціації (зміцнити у свідомості цільової аудиторії споживачів сприйняття Укртелекому як лідера вітчизняних телекомунікацій, потужної, інноваційної компанії, яка в змозі забезпечити  телекомунікаційне супроводження заходу такого рівня);

– увійти в життя українців, зв’язавши рішення компанії з актуальними потребами суспільства навколо ЄВРО-2012;

– стимулювати користування телекомунікаційними послугами товариства.

«Укртелеком» очікує «зростання глядацької  аудиторії  на 20% порівняно з Євро 2000, 2004, 2008 років, приїзд понад 1 млн. туристів до України, майже 8 млрд. глядачів прямих телевізійних трансляцій. Про непересічний інтерес до Євро-2012 свідчить той факт, що на придбання квитків на матчі турніру було подано понад 12 млн. заявок від вболівальників із 206 країн світу, що є абсолютним рекордом континентальних першостей і перевищує відповідні показники Євро 2008 на 17%».

Національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 на території Польщі є Telekomunicacja Polska SA.

«Моніторинг українського медіа простору також свідчить про те, що трансляції матчів Чемпіонату світу, Чемпіонату Європи, кубкових турнірів УЄФА з футболу на телеканалах України мають традиційно максимальні рейтинги (частка перегляду сягає до 26% загальної глядацької телеаудиторії), значно перевищуючи (до 2 разів) рейтинги популярних розважальних телепрограм та телесеріалів»,  – йдеться в обґрунтуванні.

Нагадаємо, напередодні цієї закупівлі держава продала кіпрській компанії понад 90% акцій ВАТ «Укртелеком». Кінцевий бенефіціар наразі невідомий.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ