НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

ДУСя безальтернативно загнала гостей Януковича в улюблений готель Партії реіонів

18 Квітня 2011

Державне управління справами обрало готель «InterContinental Kyiv» єдиним місцем для розміщення глав іноземних держав та офіційних делегацій під час візитів до Києва. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДУС 14 квітня подало до Міністерства економіки обґрунтування закупівлі «у одного учасника», а саме у ТОВ «Готель Менеджмент» (готель «Інтерконтиненталь»), послуг готелів з ресторанами на загальну орієнтовну суму 400 тис. грн.

«У 2010 року, як правило, глави іноземних держав та офіційних делегацій розміщувались у готелі InterContinental Kyiv… Готель розташований у центральній частині міста Києва, що сприяє створенню необхідних умов для проведення заходу. Товариство має досвід прийому вищих посадових осіб іноземних держав», – йдеться в обґрунтуванні.

Виходячи з цього, а також високої кваліфікації персоналу і інших характеристик готелю, ДУС вирішила, що послуги з розміщення іноземних гостей президента Віктора Януковича «можуть бути надані тільки певним виконавцем, за відсутності при цьому альтернативи».

Нагадаємо, в готелі «Інтерконтиненталь» вже кілька років поспіль в дні виборів розміщується прес-центр Партії регіонів. Саме в цьому готелі приймав поздоровлення Віктор Янукович в ніч другого туру президентських виборів від найзаможніших бізнесменів України і Росії.

В центральній частині Києва є ще три п’ятизіркові готелі – «Hyatt Regency Kiev» (в ньому на виборах розміщався штаб Юлії Тимошенко), «Премєр-палац» та «Опера».

«Інтерконтиненталь» збудувала фірма Леоніда Юрушева «Ярославів вал». У вересні 2010 року ТОВ «Готель Менеджмент» перейшла у власність компанії «Ріналдо файненс корп.» з Віргінських островів.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ