НОВИНИ

22.01.2018
21.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Суд платив за офіс сім’ї Тимошенко третину мільйона. Але донецькі створили проблему

14 Квітня 2011

Міністерство економіки відмінило торги щодо оренди Дніпропетровським апеляційним господарським судом приміщення на 2011 рік. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Суд 28 лютого подав до Мінекономіки обґрунтування закупівлі послуг з оренди приміщення на пр. К.Маркса, 65, яке належить ТОВ «Компанія «Міжнародні ділові проекти». Річна оренда мала коштувати 334 тис грн. Проте 13 квітня в ВДЗ було опубліковано рішення міністерства Андрія Клюєва про повну відміну торгів через те, «що порушено порядок публікації інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника». Подробиці не оприлюднені. Тепер має відбутись новий тендер на оренду приміщення для суду.

Нагадаємо, 2 грудня 2010 року Верховна Рада призначила головою Дніпропетровського апеляційного господарського суду Ігоря Темкіжева, який до того часу працював в господарському суді Донецької області.

Дніпропетровський суд давно займає приміщення на пр. Маркса. Компанія «Міжнародні ділові проекти» викупила щонайменше одну частину будівлі кілька років тому. Ця фірма має чотирьох засновників:

  • Карр Євгенія Олександрівна – дочка Юлії Тимошенко під прізвищем чоловіка;
  • Українсько-кіпрське ТОВ “Енерготрейд”, засноване кіпрською фірмою Andore Tradingco Limited і Ульяхіною Антоніною Миколаївною, тіткою Юлії Тимошенко;
  • ТОВ фірма «Улан», засновником якої є сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Агротандемінвест” (у 2008 році до числа засновників замість цього кооперативу входило ТОВ «Беютага», засноване Євгенією Тимошенко, Людмилою Телегіною і Антоніною Ульяхіною – відповідно донькою, мамою та тіткою Юлії Тимошенко);
  • Кіпрська компанія «Фолден энтерпрайзес лимитед».

В будівлі по пр. Маркса, 65 окрім суду знаходиться ряд державних установ та бізнесових структур. В тому числі тут має офіс Управління з питань спорту та туризму Дніпропетровської ОДА, громадська приймальня партії «Батьківщина», кафе «Золота рибка», яке належить доньці Юлії Тимошенко.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ