НОВИНИ

23.01.2018
22.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Харків рулить

03 Квітня 2011

Приємний подарунок отримали «Наші гроші» від харківських журналістів.

Бо ми, ясна річ, тішимось від того, що наші знахідки час від часу отримують відлуння (може й не «час від часу», усе-таки 900 посилань за 2.5 місяця). Однак завжди хотілось, аби підтримка тендерних новин відбувалась не тільки у формі «Ctrl-С, Ctrl –V», а й якось більше по-журналістськи.

І от сталось. Саме у Харкові. На прес-конференції заступника голови ОДА Валентина Дулуба журналісти запитали його, як він трактує історію про те, що близькі бізнес-партнери батька Добкіна виграли тендер на постачання бітуму місцевому «Автодору» на суму 116 млн.грн?

Не знаємо, як достеменно звучало запитання, однак переконані, що слова «корупція» у ньому не вживали. Тим часом відповідь заступника губернатора була такою, ніби він це слово почув.

Чиновник розповів, що нічого поганого в тендері немає, оскільки «автодор» підпорядковується центральній владі, а якщо там раптом є якісь проблеми, то з цим мають розбиратись правоохоронні органи».Окрім того Валентин Дулуб здивувався настирливості журналістів, які виявили, «що кому належить».

Насправді нічого дивовижного у цій інформації немає. Будь-який орган реєстрації видає подібну довідку кожному бажаючому. Швидко і недорого. Можемо, послати копію.

Виявилось, до речі, що фірма “Реал-НП”, яка так потужно стартувала у державних тендерах, заснована наприкінці вересня 2010 року. Непоганий початок, як для неофіта. Усе-таки закачати 100 млн на рахунок фірми, яка створена півроку тому – серйозний венчурний хід.

Відтак можемо порекомендувати харківським колегами зробити запит в «Автодор» на предмет тендерної документації. Дуже вже цікаво, які лохи програли таку купу грошей новонародженому дитю.

Але головна суть не в тому. Ми абсолютно переконані, що, якщо в Україні колеги тата губернатора виграють величезний тендер, то корупцією тут навіть не пахне. Чистий бізнес.

Найголовніше, що сталося на цій прес-конференції, то це підтвердження того, що у Харкові журналісти не тільки пишуть, а й говорять. На відміну, щоправда, від багатьох інших міст.

Так що:Viva, Харків!

 Блог від: Олексій Шалайський

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.01.2018
22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ