НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Звільнено заступника Клюєва, що дозволив Єжелю дружній харч від єнакіївців

31 Березня 2011

Прем’єр Микола Азаров відсторонив від виконання обов’язків заступника міністра економіки Олександра Сухомлина на час службового розслідування. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Як заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов, розслідування стосується надання Міноборони дозволу на продовження закупівлі послуг з харчування солдатів у одного учасника.

«Він зараз відсторонений від займаної посади… Він дав дозвіл Міністерству оборони на застосування закупівлі послуги у одного виконавця на суму 621 мільйон (гривень) для чотирьох фірм без проведення конкурсу на другий квартал», – сказав Копилов.

За його словами, на початку 2011 року Мінекономіки було прийнято рішення про видачу дозволу на 1 квартал про закупівлю надання послуг з організації харчування військовослужбовців в 1 кварталі в одного виконавця.

Однак Міноборони було дано доручення вжити заходів щодо організації конкурсу з відбору тих, хто буде здійснювати цю послугу у 2, 3 і 4 кварталах.

«Це завдання виконано не було, і воно повторно почало звертатися до Мінекономіки щодо продовження закупівлі у одного виконавця, і заступник міністра Олександр Сухомлин таке рішення підписав», – сказав Копилов.

Він зазначив, що коли про це стало відомо, в Мінекономіки уважно вивчили це рішення, і на даний час вжиті заходи для того, щоб рішення було скасовано.

Нагадаємо, сьогодні «Наші гроші» повідомили про рішення Мінекономіки погодити Міністерству оборони закупівлю послуг харчування солдатів н суму 621 млн грн. у фірм, що пов’язані з міністром оборони Михайлом Єжелєм та міністрам АПК Миколою Присяжнюком.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ