НОВИНИ

22.01.2018
21.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Базарний партнер єнакіївських із Львова у справі на мільярд – пов’язаний із Ганною Герман

28 Березня 2011

Акціонери крупного гуртового ринку «Шувар», який обрано партнером держави у проекті по будівництву мережі гуртових ринків по Україні, за виключенням пов’язані не тільки із  відомим бізнесменом Романом Федишиним, але і з заступником голови Адміністрації президента Ганною Герман. Про це в інтерв’ю «Forbes» повідомив народний депутат Іван Денькович.

«При бажанні він міг би відсунути жінку організатора замаху дуже далеко від акцій, але не зробив цього. Чому не зробив, половина Львова цікавиться, і відповіді не знаходить. Можливо тому, що всі акціонери «Шувару» (за виключенням самого Романа), не чужі Ганні Герман», – сказав Денькович, який раніше працював депутатом Львівської міськради як і Роман Федишин.

Окрім самого Федишина до числа основних акціонерів «Шувару» входять Лариса Панасенко та Любов Бокало – дружини Володимира Панасенка та Мирослава Бокала, відомих у Львові як «Вова-Десант» та «Душман». Жінки ще в 90-х роках, коли базар тільки починав працювати, були включені до складу співвласників «Шувару» з часткою по 8% кожна. Любов Бокало – це рідна сестра Ганни Герман.

«Не варто проводити тут паралелі. Коли пані Бокало стала акціонером компанії, про те, хто така Ганна Герман ще не знали», – каже Федишин.

У 2006 році на Федишина було здійснено замах. Його автомобіль підірвали, бізнесмен отримав поранення, загинула 14-річна дівчина, яка випадково проходила поруч. Рік по тому суд визнав винним в організації замаху Володимира Панасенка («Вову-десанта»), а виконавцем – Олександра Рудого, у минулому однокласника Федишина і завгоспу ринку.

Жінка засудженого – Лариса Панасенко – після вироку суду залишилась акціонером «Шувару», що Денькович пов’язує із близькістю акціонерів ринку до Герман, яка на час тих подій була головним спікером лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Як повідомляли «Наші гроші», у 2010 році ТОВ «Регіональний аграрно-маркетинговий центр «Шувар» отримало на розвиток 46 млн грн. з державного бюджету у рамках державної програми будівництва мережі гуртових ринків по Україні.

«Шувар» також став співвласником ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний», яке почало будівництво ринку в Києві. Іншим співзасновником став Олександр Пономаренко, пов’язаний з міністром АПК Миколою Присяжнюком, представником єнакіївської групи Партії регіонів. МінАПК планує виділити на будівництво гуртових ринків понад 1 млрд. грн. з держбюджету, ще 3 млрд грн. планується отримати у вигляді приватних інвестицій.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ