В шахти закопали ще 400 мільйонів
18.03.2011   //   15 Переглядів

Державні вугледобувні підприємства за результатами тендерів 5-15 березня уклали низку угод на постачання обладнання, товарів та послуг на загальну суму 399,34 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДП «Свердловантрацит» заплатить 128,36 млн грн. за вибухові речовини, ремонт електродвигунів та вузли до машин. Угоди укладені з ТОВ «Спеціалізований газовий сервіс», КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», ТОВ «Механік», ТОВ «Полісся-Холдинг», ВАТ «Луганський завод гірничого машинобудування», ПАТ «Свердловський завод гірничо-шахтного обладнання», ТОВ «Донпромпоставка», ТОВ «Східвуглемаш», ПП «Пірс-плюс», ТОВ «Спецмашсервіс», ПАТ «ВО «Стальканат-СІЛУР», ЗАТ «Епос», ТОВ «Макіївський завод «Перфопрес».

ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» придбало конвеєрну стрічку, болти, гайки та канати на суму 79,94 млн грн. Угоди укладено з ТОВ «Олвін-сервіс», ПАТ «ВО «Стальканат-СІЛУР», ТОВ «Слов’янська промислова група».

ДП «Ровенькиантрацит» придбало дріт і вузли до машин на 76,40 млн грн. Угоди укладені з ПАТ «ВО «Стальканат-Сілур», ПП фірма «НАГРІС», ВАТ «Донецькгірмаш», ТОВ «ДДС-Інвест», ТОВ «Спец-Реммаш», ЗАТ «Горлівський машинобудівник», ТОВ НВП «Енергокомплект», ТОВ «Фірма Кронтекс», СУБП «Укртехносинтез» у формі ТОВ,

ТОВ «Головкомпресормаш-Сервіс».

ДП «Артемвугілля» заплатить 7,09 млн грн. ПП «Завод «Точмаш» за деталі до вагонеток, вузли до машин та пневмо- і гідроустановки.

ВАТ «Лисичанськвугілля» заплатить 46,72 млн грн. за головні шахтні світильникі, шахті саморятівники, лісоматеріали, конвеєрні стрічки, пересувні гідравлічні підпори і послуги з переробки вугілля. Угоди укладено з

ВАТ «Севастопольський приладобудівний завод «Парус», ТОВ «Управління промислової безпеки та охорони праці», ПП «АМЗ», ПАТ «Луганська вугільна компанія» (підприємство контролюється нардепом Юрієм Іванющенко, також відомим як Юра Єнакіївський), ТОВ «Ерлайт», ТОВ «Центр підприємств Ростовської області в Луганській області».

ДП «Львіввугілля» заплатить ТОВ «Вербена» 11,67 млн грн. за устаткування.

ДП «Селидіввугілля» уклало угоду з ТОВ «ТПК Укрторгімпорт» на постачання конвеєрної стрічки на 43,20 млн грн.

ДП «Шахтарськантрацит» заплатить 5,96 млн грн. ТОВ «ЗРГШО «Спутник» за капітальний ремонт секцій механізованого кріплення.

Нагадаємо, з 28 лютого по 9 березня державні вугледобувні підприємства Донбасу уклали угоди на постачання товарів та робіт на 295,54 млн грн. З 25 лютого по 1 березня – ще на 1,72 млрд грн. З 17 по 25 лютого – 239,18 млн грн.

Більше про вугільні контракти тут.