НОВИНИ

23.01.2018
22.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Прикордонникам продовжили користування космічним інтернетом за 16 мільйонів на рік

16 Березня 2011

Військова частина 2428 Державної прикордонної служби 28 лютого уклало угоду з ПАТ «Датагруп» на телекомунікаційні послуги по наземним (проводовим) та супутниковим каналам зв’язку на суму 15,90 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

«Датагруп» має протягом року надавати послуги по 47 наземним каналам зв’язку пропускною спроможністю 10, 100 Мбіт/с; телекомунікаційні послуги по супутниковим каналам зв’язку швидкістю 6 656 кбіт/с.

Компанія обрана переможцем тендеру, проведеного по неконкурентній процедурі «закупівля у одного учасника». Згідно з обґрунтуванням, яке є в розпорядженні НГ, http://nashigroshi.org/ Держприкордонслужба для забезпечення власних потреб щорічно замовляє телекомунікаційні послуги як по волоконно-оптичній мережі, так і по мережі космічного зв’язку, яка забезпечує передачу інформації від підрозділів охорони державного кордону та пунктів пропуску через державний кордон.

Держприкордонслужбою спільно з «Датагруп» побудовано волоконно-оптичні лінії прив’язки до вузлів зв’язку органів (підрозділів) охорони державного кордону та організовано 47 цифрових потоків пропускною спроможністю 10, 100 Мбіт/с, створено центри комутації цифрових потоків, встановлено 347 стаціонарних космічних станцій в органах та підрозділах охорони державного кордону та 26 мобільних станцій космічного зв’язку на катерах та кораблях, розгорнуто центральну станцію космічного зв’язку.

Телекомунікаційні послуги волоконно-оптичної мережі та космічної мережі зв’язку, які надаються Оператором, дозволили інтегрувати всі види інформаційних потоків (передачу даних, голосовий зв’язок як відкритий так і захищений), в цілодобовому режимі забезпечили передачу інформації до центрального сховища даних від комплексів автоматизації прикордонного контролю «Гарт-1/П» з 228 пунктів пропуску на державному кордоні та від комплексів автоматизації прикордонної служби «Гарт-3/П», встановлених в 170 відділах прикордонної служби, а також забезпечити передачу даних в системі висвітлення надводної обстановки, проведення відеоконференцій між органами та підрозділами охорони державного кордону, об’єднання телефонних відомчих мереж органів та підрозділів Держприкордонслужби.

Розроблені Оператором спеціальні тарифи є обґрунтованими та економічно вигідними, відповідають кон’юнктурі ринку і враховують постійно зростаючий об’єм прийнятої-переданої інформації при використанні голосового зв’язку та передачі даних, що позитивно впливає на якість охорони державного кордону, підвищує оперативність управління кордоном.

Завдяки широкому переліку телекомунікаційних послуг та великій географії покриття Оператор є лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів. На даний час Оператор володіє міжміською волоконно-оптичною мережею загальною довжиною понад 15 тисяч кілометрів, в якій працюють більше 1000 вузлів зв’язку по всій Україні, з’єднаних за допомогою відмовостійкої топології. Оператор також являється лідером з надання послуги космічного зв’язку, встановлено понад 6,5 тис. космічних станцій клієнтам, які працюють через власну наземну станцію керування супутниковим ресурсом, що працює через два супутники. Також Оператор має особистий виділений номерний ресурс, який становить 210 000 номерів.

Оператор активно співпрацює з національними силовими структурами, такими як Міністерство внутрішніх справ, Державна митна служба, Міністерство оборони, Міністерство з надзвичайних справ, Служба безпеки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.01.2018
22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ