НОВИНИ

23.01.2018
22.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Для розборок з турками залізниці знадобились швейцарські найманці за $2,5 мільйони

28 Лютого 2011

Міністерство економіки 15 лютого погодило Південно-Західній залізниці застосування процедури закупівлі в одного учасника – юридичної фірми Lalivе (Швейцарія). Сума послуг склала $2,53 млн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні потреби закупівлі за неконкурентною процедурою «Південно-Західна залізниця» повідомляє, що до Міжнародного арбітражного суду (Цюріх) звернулась компанія DOGUS Insaat ve Ticaret AS (Туреччина) з метою стягнути заборгованість із залізниці за виконання будівельних робіт.

Залізниця стверджує, що, не маючи відповідних фахівців, вона вже не встигла призначити свого арбітра, вплинути на Акт про повноваження арбітрів, а також не сплатила збір за розгляд справи. Відтак ПЗЗ просило дозволити терміново «залучити фахівців відповідного рівня».

У документі не пояснюється, чому ПЗЗ обрало саме фірму Lalivе, а також, коли розпочався процес у Міжнародному арбітражному суді. Разом із тим ПЗЗ акцентує, що юридичний радник турецької фірми – швейцарська фірма Python & Peter – «підключилась до процесу ще влітку».

Нагадаємо, що DOGUS Insaat ve Ticaret був генеральним підрядником залізнично- автомобільного мосту через Дніпро (міст Кирпи). У судах України до цього часу триває процес іншого підрядника – «БМК Планети-Міст» – проти ПЗЗ та турецької фірми у справі повернення 42 млн.грн. за будівельні роботи.

Сьогодні турецька компанія будує в Борисполі новий термінал.

Директор проектно-будівельної фірми «Основа» Юрій Карпенко вважає, що проти турецької фірми варто провести в Україні спеціальне розслідування.

«Я б провів спеціальне розслідування, особливо щодо фірми «Догуш», яка на початку на мосту Кірпи напартачила, сьогодні спотворює термінал у Борисполі, працює повільно й неякісно. Вони навіть не будують, а перепродують будівельні роботи, потім знаходять юридичні зачіпки в контракті та обґрунтовують, чому не виконали свої зобов’язання», – сказав він.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.01.2018
22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ