НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

МВС викинуло з тендеру конкурентів ЄДАПСу, не зважаючи на меншу ціну

07 Лютого 2011

У тендері МВС на друк паперових бланків документів суворого обліку була більш дешева пропозиція, ніжу у переможця торгів концерну ЄДАПС. Однак держкомпанія з більш дешевою пропозицією не була допущена навіть до оцінки пропозиції. Про це повідомляється у рішенні Антимонопольного комітету від 20 січня.

ДП «Київська офсетна фабрика» 22 грудня взяла участь у тендері МВС на друк паперових бланків суворої звітності з пропозицією 102,48 млн грн.

Також заявки подали концерн ЄДАПС з ціною 108,21 млн грн. та держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» з ціною 130,14 млн грн.

Проте «Київська офсетна фабрика» не була допущена до оцінки пропозицій через відсутність банківської гарантії, необхідної для участі у конкурсі і подала до Антимонопольного комітету скаргу на дії МВС стосовно тендеру. Скаржник жалівся на відсутність у ЄДАПСу ліцензії Мінфіну на виготовлення бланків. Однак АМКУ став на сторону концерну, оскільки відповідна ліцензія є у одного з учасників концерну, а саме у держпідприємства «Поліграфічний комбінат «Зоря». Разом з тим, «Київська офсетна фабрика» не оскаржувала дії МВС стосовно її недопущення до тендеру через відсутність банківської гарантії. Рішення АМКУ датоване 20 січня 2011 року.

Переможцем торгів став ЄДАПС. Окрім цього концерн по неконкурентній процедурі «закупівля у одного учасника» також отримав від міліції підряд на друк талонів техогляду автомобілів вартістю майже 900 млн грн.

Нагадаємо, консорціум ЄДАПС утворено кількома приватними фірмами, держпідприємствами і департаментом ресурсного забезпечення МВС. Інтереси концерну лобіює нардеп Василь Грицак (Партія регіонів).

На початку 2010 року уряд Юлії Тимошенко намагався змінити підпорядкування ДП «Поліграфічний комбінат «Україна», який брав участь у вищезгаданому тендері МВС. Урядовці вважали, що держкомбінат «приватизований ЄДАПСом». Однак ця спроба завершилась невдало, оскільки уряд Тимошенко пішов у відставку через перемогу у президентських виборах Віктора Януковича (Партія регіонів).

Нагадаємо, відсторонення конкурента від участі у торгах через відсутність банківської гарантії нещодавно відбулось у тендері вартістю понад 400 млн грн.  Тоді до участі у торгах ВАТ «Донбасенерго» не було допущено державне підприємство «Вугілля України», яке пропонувало значно меншу ціну, ніж компанія ДТЕК Ріната Ахметова, яка зрештою перемогла у торгах.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ