НОВИНИ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Юрушев день в ДУСі

31 Січня 2011

В ДУСі за цікавою схемою довірили багатомільйонний ремонт «режимної» бази відпочинку фірмі, близькій до хазяїна «Інтерконтинеталю», де Янукович зустрічав свою перемогу на виборах.

Все починалось як це личить державі, де нібито поважають закон. А закінчилось як завжди –  державні менеджери витерли об закон свої інструменти. Мається на увазі будівельне причандалля.

У листопаді минулого року Будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами дуже ґрунтовно підійшов до ремонту однієї з своїх будівель. А саме будинку №21. Дерев’яна будівля, в якій розміщуються охоронці з комендатури, зведена у 1946 році, тому не дивно що їй треба щось робити. Вирішили реконструювати. Ну і з звичним для нинішніх часів розмахом – аж на 14,29 млн грн.

На такий солодкий підряд було б багато бажаючих. А у них може бути різна репутація, навіть не дуже підходяща як для ДУСі. Тож відсікти саму можливість проникнення на об’єкт «лівих» будівельників вирішили цілком законним шляхом. А саме – отримали у Міністерства економіки дозвіл на закупівлю у одного учасника.

В обґрунтуванні було все (далі цитуємо з документу). 

І волання про моральну і фізичну смерть: «За час тривалої експлуатації будинок повністю, як морально так і фізично застарів, знаходиться в аварійному стані  і  прийшов в повну непридатність для подальшої експлуатації».

І натяк на супер-пупер режимність об’єкту: «Основною метою діяльності закладу є забезпечення функціонування державних дач де перебувають особи, стосовно яких здійснюється державна охорона».

Тобто фахівці Мінеко мали зрозуміти, що ДУСі дуже треба покращити умови роботи охоронців державної бази відпочинку. Але будь-хто з вулиці зробити ремонт не зможе. Тому в хід пішла реклама дійсно достойного обраного.

«Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» створена для проведення ремонтно-будівельних робіт, оснащена технологічним обладнанням, механізмами, що дозволяє виконувати практично всі види будівельно-монтажних робіт на високому технологічному рівні, якісно і в найкоротший термін, має великий потенціал інженерно-технічних працівників, робочих з високою професійною підготовкою та великим досвідом будівництва об’єктів на засадах генерального підрядника, а також досвід роботи з бюджетними організаціями. Взяті договірні зобов’язання попередніх контрактів виконувались вчасно, якісно без зауважень».

Здавалось би, все ок. Державна база дає державним будівельникам заробити на режимному об’єкті. Але.

27 січня Мінекономіки акцептувало тому самому державному «Укрбуду» результати відкритих торгів щодо … реконструкції будинку №21 будинку відпочинку «Конча-Заспа». Ціна становить вже не 14,29, а 13,80 млн грн. Тобто всередині «Укрбуду» залишилось півмільйона «комісійних».

Причому, будемо сподіватись що це дійсно якісь «комісійні» за прикриття неконкурентної процедури «закупівля у одного учасника», а не справжня платня за ремонт. Бо у цьому випадку «наліво» підуть ці самі 13,80 млн грн., а в такий хижацький апетит вірити просто не хочеться.

До того ж є сподівання, що будівництвом займуться саме будівельники. Оскільки у тендері перемогло ТОВ «БК «Укрбудмонтаж», яке пов’язане з Леонідом Юрушевим – новою зіркою в олігархічній короні Віктора Януковича.

«Укрбудмонтаж» має засновником ТОВ «КУА «Інститут портфельних інвестицій», яке через директора Наталю Кобець виходить на ЗАТ «КУА «Форум». А від цієї фірми до створеного Юрушевим банку «Форум» – один крок.

Юрушев відомий насамперед своїми будівельними проектами. Він звів в Києві бізнес-центр «Леонардо», який зараз належить Рінату Ахметову, і багато інших будівель. Дві з яких на останніх президентських виборах були зайняті передвиборчими штабами.

В бізнес-центрі на Верхньому Валу розмістився Арсеній Яценюк. А в готелі «Інтерконтиненталь» поряд з Михайлівським собором вже кілька років поспіль на виборах базується прес-центр Віктора Януковича. Саме там вночі після другого туру президентських виборів вдоволений переможець приймав головних олігархів України.

Тож саме з огляду на статусність кінцевого споживача жалюгідних як на Юрушева 14 мільйонів ми і сподіваємось, що охоронцям «Конча-Заспи» таки щось реконструюють. Хоча як для невеликої двоповерхівки грошей може вистачити і на мармур в туалеті.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ