Сину Лавриновича поки що не дозволили отримати мільйони від Центру кадастру
26.01.2011   //   23 Переглядів

Міністерство економіки відмовило ДП «Центр державного земельного кадастру» (ЦДЗК) в погодженні процедури закупівлі в одного учасника, за якою Центр хотів придбати у ТОВ «Адвокатська фірма «Лавринович і партнери» послуги на суму 4,25 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ЦДЗК хотів закупити послуги з розробки нормативно-правових актів для забезпечення господарської діяльності ДП «Центр державного земельного кадастру».

У погодженні відмовлено у зв’язку з тим, що подані документи не в повному обсязі, а саме: не надано засвідчену в установленому законодавством порядку копію протоколу засідання комітету з конкурсних торгів щодо прийняття рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника; не надано копію інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника; не надано засвідчену в установленому законодавством порядку копію річного плану закупівель; не надано копії установчих документів учасника, свідоцтва про державну реєстрацію, ліцензії (дозволу) на провадження певного виду господарської діяльності, засвідчені в установленому законодавством порядку.